Závislost- káva

24. října 2012 v 7:00
Na kávu jsem opravdu hodně závislá. Začalo to tím, že jsem na ni měla prostě chuť... a teď bez ní nevstanu. Za den si dám klidně 4 šálky. Ikdyž je pravda, že moje kafe je z velké části jenom mlíko, takže je to v klídku. Ale větší problém je, že si to nejvíc vychutnám když to vypiju na ex.
Kdesi jsem četla, že je kafe hrozně zdravý a že i 6 šálků se zdravým člověkem nemůže nic udělat. Jestli je nějak extra zdravý, to je nejspíš blbost. A to s těma 6 hrnkama, je pravda, kdysi jsem měla šílený nervy tak sem si jich snad i 6 udělala... ale pít toho každý den tolik je kravina.
Zastávám názor, že je káva milionkrát zdravější a hlavně lahodnější než nějaký energy drinky apod. Kamarádka vypije za den 4 big shocky. Ne díky, to radši to kafíčko :-). Copak si dáte vy?

Klady: Uklidní tě, probudí a dá se u ní skvěle pokecat... u kávy se vždy najde téma o čem se bavit. Taky díky ní můžeš jít ráno v klidu na záchod a přes den se nemusíš obtěžovat hledáním veřejných hajzlíků. (Pokud se ti teda zrovna nebude chtít čůrat:D).

Zápory: Tělo si na to zvykne a uklidňovat a probouzet tě to bude stále míň a míň.

Oblíbená káva: Lžička kterékoliv instantní (kromě Jacobsu) kávy, 3 kostky cukru, půlku hrnku zalít vařící vodou a dolít mlékem :).. někdy bez zukru, někdy míň mléka a někdy si dokonce dám aj zrnkovou :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama