Říjen 2012

Závislost- dobré jídlo

25. října 2012 v 7:00
Né že bych měla hlad, ale prostě jenom chuť. Mám závislost na dobrým jídle, když je na oběd nějakej blivajz (ve škole jsou to jenom hnusy:D) tak chytnu blbou náladu, místo toho abych se jí zbavila. Dobrým jídlem blbou náladu zaženeš vždycky.
Ale tak kdo si nepochutná a nenabaží se, když jí něco dobrýho. Je to zajímavý jak jídlo funguje na lidskou psychiku. Někdo to neřeší a je rád, že se vůbec nají a zažene hlad... ale někdo si prostě musí pochutnat. A je to u mě stejný jako u kafe, musím všechno sežrat rychle, nebo si to prostě tak nevychutnám.
Nejlepší je, když oběd ve škole mám snězenej za pár minut a na kámošku tam čekám snad ještě čtvrt hodiny :D
Co chutná nejvíc vám?

Klady: Obšťastníš své chuťové pohárky, zklidníš nervy, popřemýšlíš, na rande v restauraci aspoň víš co máš dělat- žrát :D

Zápory: Můžeš ztloustnout a když si budeš něco vařit sama tak riskuješ vyhoření celýho bytu :D

Nejoblíbenější jídlo: Koprovka, rajská, špenát, květák, smažák, zapíkaný brambory i těstoviny.....atd.

Závislost- káva

24. října 2012 v 7:00
Na kávu jsem opravdu hodně závislá. Začalo to tím, že jsem na ni měla prostě chuť... a teď bez ní nevstanu. Za den si dám klidně 4 šálky. Ikdyž je pravda, že moje kafe je z velké části jenom mlíko, takže je to v klídku. Ale větší problém je, že si to nejvíc vychutnám když to vypiju na ex.
Kdesi jsem četla, že je kafe hrozně zdravý a že i 6 šálků se zdravým člověkem nemůže nic udělat. Jestli je nějak extra zdravý, to je nejspíš blbost. A to s těma 6 hrnkama, je pravda, kdysi jsem měla šílený nervy tak sem si jich snad i 6 udělala... ale pít toho každý den tolik je kravina.
Zastávám názor, že je káva milionkrát zdravější a hlavně lahodnější než nějaký energy drinky apod. Kamarádka vypije za den 4 big shocky. Ne díky, to radši to kafíčko :-). Copak si dáte vy?

Klady: Uklidní tě, probudí a dá se u ní skvěle pokecat... u kávy se vždy najde téma o čem se bavit. Taky díky ní můžeš jít ráno v klidu na záchod a přes den se nemusíš obtěžovat hledáním veřejných hajzlíků. (Pokud se ti teda zrovna nebude chtít čůrat:D).

Zápory: Tělo si na to zvykne a uklidňovat a probouzet tě to bude stále míň a míň.

Oblíbená káva: Lžička kterékoliv instantní (kromě Jacobsu) kávy, 3 kostky cukru, půlku hrnku zalít vařící vodou a dolít mlékem :).. někdy bez zukru, někdy míň mléka a někdy si dokonce dám aj zrnkovou :)


Fressh I.

22. října 2012 v 16:02 Zápisky
To snad ne!! Znáte diskotéku Citov? Tak Fressh je něco jako Citov v Přerově. Jedna z nejnudnějších akcí, na kterých jsem byla. Fronty jak prase, na parketě skoro nikdo nebyl, blbý písničky,nemohlo se ve vnitřku kouřit a absint nebyl absint... Naštětí jsem tam byla s dobrou bandou, tak jsme se tam nějak zabavily a i přes to, že to bylo totálně na hovno sme si to u konce docela užili.